Tişört Baskı

Tişört Baskı

Kişiye veya Firmaya Özel Tişört Baskı 

İzmirde tişört baskı atölyemizde, kişiye özel ve firmaya özel tişört baskısı yapıyoruz. Tişört, sweatshirt, işyeri önlüğü,şapka gibi baskılar yapıyoruz.Kişiye özel baskı yaptırmak istiyorsanız ilk olarak whatsapdan bilgi verin.Kişiye özel tişört bastıracağınız için stokta hazır boş tişört olmayabilir, kendi tişörtünüzü getirirseniz tişört baskı daha hızlı olur.Tişört baskı atölyemiz Karşıyaka İzmirdedir.

İzmirde tişört baskı merkezi atölyesi arıyorsanız doğru yerdesiniz.İzmir dışındanda kişiye özel tişört baskı siparişi verebilirsiniz.Tişört baskınızı kargo ile adresinize yollarız.

Firmaya Özel Tişört Baskı

İzmirde veya diğer illerden firmanıza özel tişört baskı yaptırmak istiyorsanız.Whatsapp iletişimden bilgi veriniz.Firmalar tişört baskı, sweatshirt baskı, uzun kollu tişört baskı, uzun kollu polo yaka tişört baskı

 işyeri önlüğü baskı gibi çeşitli tekstil kıyafet giyim ürünleri üzerine firmaya özel baskı isteyebilirler.İsteklerinizi lütfen whatsappdan yazınız.

Okullara Özel Tişört Baskı

İzmir veya diğer illerden okula özel tişört baskı isterseniz kargo ile göndeririz.Whatsapp iletişim numaramızdan bilgilerinizi iletiniz lütfen.Örnek olarak okul etkinlikleri için tişört baskı, bilim fuarları için tişört baskı, yarışmalar için tişört baskı, Atatürk tişört baskı, izci kıyafeti tişört baskı, okul forması tişört baskı, eşofman tişört baskı gibi ihitiyacınız olan kısa veya uzun kollu ,bisiklet yakalı, polo yakalı tişört baskı yapabiliriz.